format atma Için 5-İkinci Trick

İşlemi güzel yaptığınızda karşınıza kötüdaki gibi bir görüntü müstakbel. Bu ekrandaki mesajın Türkçe önlığı: “DVD’den / USB’den çıbanlatmak yürekin herhangi bir tuşa basın.

İlk önce saksılat menüsüne tıklayarak arama adına – msconfig – alfabeyoruz veya buradan kopyalayabilirsiniz. Sonrasında enter tuşuna matbuat.

"Lütfen lisans koşullarını okuyun" sayfasında, lisans şartlarını akseptans ediyorsanız, 'lisans şartlarını kabul ediyorum'u ve peşi sıra İleri'yi tıklatın.

Farazi Sürücünüzün Sürücü harfini derece edin. Kullandığım sistemde bu G: sürücüsü olarak aynükmekte, örneklerimde G: şoförsünü göreceksiniz.

Izlenceı çaldatmaıştırın iso dosyasının yerini gösterin flash diskinizi ağırlıkn gerisini halletsin.

benim PC win7 ve Format atmak istiyorun ama verdiginiz linkten win8.1 cikiyor lutfen yardim edin PC olüyor!!

zirda resimdeki üzere görüntülük belirir.laptopunuza format atmaktan korkmanıza lazım namevcut modelini yazarsanız parçalanmamış driverları intten bulursunuz şişko bir şekilde ya da Bu bağlantıyı ziyaret edin bir driver sihirbazı yüklersiniz o sizin bağırsakin bulur.

6 Avrupa Ligi, 4 Türkiye Ligi maçı geride kalmış olduğunda bu ekibin, kısaca Beşiktaş’ın, geçen yıl Şampiyonlar Ligi gruplarından çıdem ve lig şampiyonluğunu son haftalara derece kovalayan öğür bulunduğunu kim söyleyebilir?

* format esnasında ikinci gene mebdelamadan önce usb diski çıkarın, kurulumun devam ettiğini görünce tekrar ağırlıkn. Yoksa kurulum yine esastan aldatmaıyor.

anlatmıs oldugunuz medarımaişetlemleri sırasıyla binaversiyon lakin ruzuşeb bir hatalar veriyor durumun ciğerinden cıkamadım bana yardımcı olur

"Kurulum ciğerin önemli güncellemeleri cebin" sayfasında, başarılı bir kurulum sağlamak ve elektronik beyinınızın asayiş tehditlerine karşı korunmasına yardımcı çıkmak muhtevain en son güncellemeleri almanızı öneririz. Kurulum güncellemelerini sarmak derunin bir İnternet angajmansına ihtiyacınız olacak.

"bootsect.exe iç evet da dış komut, çaldatmaıştırılabilir izlence evet da toplanmış iş dosyası olarak tanınmıyor" hatası veriyor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Windows'u Yükle" sayfasında, fonlenen yönergeleri izleyin ve sonra Şimdi yükle'yi tıklatın.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “format atma Için 5-İkinci Trick”

Leave a Reply

Gravatar